ID7328A
За продавање

Комплетно опремен стан во Cevahir Sky City

ID7328A
Тип
Стан
Површина
62 m²
Соби
3
Локација
Аеродром
Цена
75.500 €
За објектот

Се продава комплетно опремен стан, лоциран на 14-ти кат во комплекс Џевахир, со ориентација Југ-Исток-Север.

Станот располага со вкупна површина од 62м2, односно со две спални соби со прекрасен поглед кон градот,  дневна соба заедно со трпезарија, кујна и тераса.

Централно ладење и греење обезбедено преку топлотни пумпи.

На располагање е едно паркинг место вклучено во цената, како и можност да се откупи второ паркинг место.

За повеќе информации контактирајте не

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домар / хаусмајстор
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
празен
приватно греење
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија