За објектот

Се продава модерно наместен стан во Дебар Маало со вкупна површина од 88м2, лоциран на втори кат.

Станот располага со две спални соби, една работна соба, дневна соба со кујна и трпезарија, една бања, еден гостински тоалет и една тераса.

Греењето и ладењето во станот е регулирано преку инвертер клима уреди.

За повеќе информации контактирајте не

 

Инфо
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија