За објектот

Се изнајмува комплетно опремен модерен стан на Водно, спроти Клинички Центар, лоциран во мала приватна зграда.

Станот располага со вкупна површина од 93м2, односно со две спални соби, дневна просторија заедно со трпезарија, комплетно опремена кујна и тераса.

Греењето и ладењето на станот е регулирано преку топлотна пумпа со фенкојлери.

Со станот следува и едно паркинг место во подземна гаража.

За повеќе информации контактирајте не

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија