ID4969A
За изнајмување

Нов стан во Центар 77м2

ID4969A
Тип
Стан
Површина
77 m²
Соби
2
Локација
Центар
Цена
450 €
За објектот

Комплетно наместен стан на прв кат, со големина од 77м2 со две спални соби, пространа дневна соба, бања и гостински тоалет, остава и тераса. Станот е лоциран во близина на МВР.

Располага со паркинг место во гаража.

Инфо
балкон / тераса
комплетно опремен
лифт
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation