ID5559A
За продавање

Комплетно наместен стан за продавање во Дебар Маало

ID5559A
Тип
Стан
Површина
54 m²
Соби
2
Локација
Центар
Цена
1.150 €
За објектот

Се продава комплетно наместен стан во Дебар Маало лоциран на четврти кат, со вкупна површина од 54м2. 

Станот располага со дневна соба со кујна, една спална соба и бања.

Греењето и ладењето на станот е решено преку приватно парно и инвертер клима уред.

Со купување на овој стан следуваат налепници од ПОЦ за резидентите на улицата.

Станот има можност и да се издава, цената изнесува 300еур месечно.

Инфо
24ч контролиран влез
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation