ID7299A
За продавање

Комлпетно реновиран стан кај Градски Ѕид

ID7299A
Тип
Стан
Површина
98 m²
Соби
4
Локација
Центар
Цена
160.000 €
За објектот

Се продава нов стан во Центар, во близина на средното училиште Јосип Броз Тито, со вкупна површина од 98м2.

Станот е комплетно реновиран, располага со 3 спални соби, просторна дневна соба заедно со кујна, една бања и гостински тоалет.

Станот се продава опремен како на сликите а воедно и располага со одличен поглед кон цело Скопје, градско парно и гаражно место.

 

За повеќе информации контактирајте не

Инфо
балкон / тераса
градско греење
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
поглед на планина
погодно за миленичиња
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија