ID5667A
За изнајмување

Комфорен стан за издавање кај МиДа

ID5667A
Тип
Стан
Површина
72 m²
Соби
3
Локација
Карпош
Цена:
/
За објектот

Се изнајмува нов комплетно опремен стан на мирна локација кај МиДа.

Станот е со вкупна површина од 72м2, лоциран на први кат во зграда со лифт, располага со просторна дневна соба со кујна и трпезарија, балкон со пристап од дневната соба и трпезаријата, две спални соби и бања.

Греењето и ладењето во станот е решено преку приватно парно и инвертер клима уред.

Станот се издава за период од минимум една година и цената за издавање е без вклучени сметки.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation