ID7336A
За изнајмување

Комфорен стан во Кисела Вода

ID7336A
Тип
Стан
Површина
51 m²
Соби
2
Локација
Кисела Вода
Цена
330 €
За објектот

Се изнајмува комплетно опремен стан, лоциран на втори кат, со вупна површина од 51м2.

Станот располага со една спална соба, пространа дневна соба заедно со трпезарија, комплетно опремена кујна и тераса. 

Станот е лоциран на многу мирна локација, во непосредна близина на базенот во Расадник.

Греењето и ладењето на станот е регулирано преку инвертер клима уреди.

 

За повеќе информации контактирајте не

Инфо
24ч контролиран влез
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија