stanovi za izdavanje
ID6643A
За изнајмување

Комфорен стан на мирна локација во Центар

ID6643A
Тип
Стан
Површина
60 m²
Соби
3
Локација
Центар
Цена
500 €
За објектот

Се изнајмува одлично опремен стан на мирна локација во Центар.

Станот располага со две спални соби, дневна просторија заедно со трпезарија, како и комплетно опремена кујна и тераса. 

Греењето и ладењето на станот е регулирано преку инвертер клима уреди и приватно парно.

На располагање се и две гаражни места. 

За повеќе информации контактирајте не

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
stanovi za izdavanje opremen stan vo centar apartments for rent