ID7401A
За изнајмување

Комфорен стан на мирна локација

ID7401A
Тип
Стан
Површина
105 m²
Соби
3
Локација
Водно
Цена
750 €
За објектот

Се изнајмува комплетно опремен стан на мирна локација на Водно.

Станот е лоциран на први кат, и располага со две спални соби, два тоалети, пространа дневна соба заедно со трпезарија како и комплетно опремена кујна и тераса.

Греењето и ладењето на станот е обезбедено преку фенкојлери.

На располагање е паркинг простор пред самата зграда, како и подземни гаражни места.

 

За повеќе информации контактирајте не

Инфо
24ч контролиран влез
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија