ekskluzivni stanovi
ID5891A
За продавање

Ексклузивни станови во Тафталиџе

ID5891A
Тип
Стан
Површина:
/
Локација
Карпош
Цена:
/
За објектот

Ексклузивни станови за продажба на одлична локација во Тафталиџе.

Зградата се гради по најсовремени стандарди и се користени најдобри материјали како при изградба така и во ентериерот на становите.

Сите станови ќе располагаат со smart system технологија, високи плафони и паркинг места во гаража.

Станови на располагање за продажба:

172m2 на приземје со сопствен двор, со три спални соби.
171m2 на приземје со сопствен двор, со три спални соби.

128м2 на први кат, со три спални соби.
116м2 на први кат, со две спални соби.

127м2 на втори кат, со три спални соби.

Зградата ќе биде вселива лето 2022 година.

Гаражни места на располагање со доплата.

 

Продажен Агент - Дарко Милески

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
лифт
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
просторија за гардероба
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
ekskluzivni stanovi stanovi vo taftalidze