За објектот

Се изнјамува комплетно опремен стан во Panorama Residece, со вкупна површина од 143м2.

Станот е лоциран на приземје, и располага со пространа дневна соба со трпезарија, комплетно опремена кујна со остава, бања и гостински тоалет, три спални соби од кои едната располага со сопствен тоалет и гардеробер, како и тераса со отворен поглед кон градот.

На располгање се и две гаражни места.

Зградата располага со 24/7 обезбедување.

За повеќе информации контактирајте не

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
просторија за гардероба
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија