За објектот

Се изнајмува ексклузивен, луксузно опремен стан на Водно, со прекрасен поглед кон градот. 

Станот е лициран на 4ти кат и располага со вкупна површина од 178м2, односно со две спални соби кои располагаат со сопствени тоалети, еден гостински тоалет, пространа дневна соба со трпезарија, опремена кујна, како и тераси со прекрасен поглед. 

Греењето е регулирано со градско парно, ладењето со инвертер клими во сите соби.

Станот располага со две гаражни места.

За повеќе информации контактирајте не

 

Инфо
24ч контролиран влез
климатизирано
лифт
паркинг / гаража
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија