ID6775A
За продавање

Ексклузивен стан во Центар

ID6775A
Тип
Стан
Површина
97 m²
Соби
3
Локација
Центар
Цена
155.000 €
За објектот

Се продава комплетно реновиран, луксузен стан на мирна локација во Капиштец.

Станот располага со вкупна површина од 97м2, односно со две спални соби, бања и гостински тоалет, пространа дневна заедно со трпезарија како и комплетно опремена кујна и тераса. 

Исто така, станот располага со аудио и видео надзор, аларм систем и сензори.

 

За повеќе информации контактирајте не

 

 

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
паркинг / гаража
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
stanovi vo centar se prodava stan vo centar fully furnished apartment