ID5557A
За изнајмување

Двособен стан за издавање на Водно

ID5557A
Тип
Стан
Површина
43 m²
Соби
2
Локација
Водно
Цена
350 €
За објектот

Се изнајмува комплетно наместен стан на Водно, на високо приземје со вкупна површина од 55м2.

Станот располага со дневна соба со кујна, една спална соба, бања и тераса со површина од 12м2 која што не е наведена во имотниот лист.

Греењето и ладењето на станот е решено преку приватно парно и инвертер клима уред. 

Станот има можност и да се продаде по цена од 62000еур.

Има можност за купување на гаражно место по цена од 5000еур.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation