ID3649L
За продавање

Куќа со плац во Црниче со преубав поглед на градот

ID3649L
Тип
Плац
Површина
500 m²
Локација
Црниче
Цена
500 €
За објектот
Се продава куќа од 100м2 со дворно место 400м2, со маркица за градба, на изолиран плац. Преубав поглед на цело Скопје.  Центата за продажба е 500Еур/м2.
Инфо
празен
поглед на планина
паркинг / гаража
погодно за миленичиња
двор / градина
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation