ID3652L
За продавање

Куќа на ексклузивна и мирна локација на Водно

ID3652L
Тип
Плац
Површина
468 m²
Локација
Водно
Цена
280.000 €
За објектот

Се продава куќа на ексклузивна, мирна локација на Водно.

Вкупната површина на куќата изнесува 153м2 (П+2).

Дворната површина изнесува 468м2.

Поседува чиста имотно-правна документација и градежна маркица (3+1).

 

Инфо
двор / градина
паркинг / гаража
поглед на планина
празен
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation