За објектот

Се изнајмува пространа куќа на одлична локација во Црниче, во непосредна близина на центарот на градот.

Куќата располага со вкупна површина од 496м2 и 159м2 дворна површина.

Во внатрешноста на куќата има 8 спални соби, 3 простории за дневен престој, 6 тоалета, 3 кујни, 2 тераси и 5 балкони.

Куќата располага и со сопствен панорамски лифт, хортикултурно уредени дворни површини со 2 фонтани, луксузно џакузи, нов напреден видеонадзор, нов алармен и видеофонски систем, 2 гаражни места за паркирање и 3 паркинг места пред објект.

Греењето на куќата е регулирано преку сопствено парно греење со котел на нафта и котел на струја, куќата е опремена и со клима уреди за ладење.

Сето ова го прави објектот идеален за амбасада или објект за поголеми организации.

 

Продажен Агент - Илија Блажевски

За повеќе информации, контактирајте нe

  •  
Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
погодно за миленичиња
приватно греење
џакузи
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија