За објектот

Се изнајмува модерна куќа во Црниче со вкупна површина од 250м2 и дворно место од 300м2.

Куќата е поделена на четири нивоа и располага со:

1. Дневна соба со кујна, бања и спална соба,

2. Спална соба со тоалет и работна соба,

3. Голема дневна соба со трпезарија, кујна и гостински тоалет,

4. Две спални соби со заедничка бања.

Куќата располага со 3 тераси и паркинг место за 2 возила во самиот двор.

Греењето е регулирано преку приватно подно греење и инвертер клима уреди. Исто така куќата има видео и алармен систем.


 

Продажен Агент - Дарко Милески

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремена кујна
паркинг / гаража
погодно за миленичиња
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија