За објектот

Се изнајмува нова куќа со вкупна површина од 150м2 со простран двор во Бардовци.

Куќата располага со три нивоа и тоа:

  • Приземје: Просторна дневна со трпезарија, кујна и бања. Од двете страни има тераси.
  • Прв кат: Три спални соби со две посебни бањи и 2 тераси. 
  • Ниво -1 : Две спални соби со бања и кујна.

Ладењето и греењето е регулирано преку приватно греење и клима уреди.
Куќата се изнајмува полунаместена како на сликите, но може да се опреми по желба на клиентот. 

На располагање има повеќе паркинг места.

 

За повеќе информации контактирајте не:

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија