За објектот

Се изнајмува нова куќа во елитниот дел на Бардовци со вкупна површина од 160м2 и дворно место од 50м2.

Куќата располага со три нивоа и тоа:

  • Приземје: Просторна дневна соба со трпезарија, кујна и тоалет. Од дневната соба се излегува во приватниот двор.
  • Прв кат: Две спални соби со две посебни бањи. 
  • Втор кат: Голема спална соба со бања , тераса од 10м2, остава.

Греењето и ладењето се регулирани со приватен систем на струја со фенкојлери. Исто така куќата има и систем на подно греење. 
Куќата се изнајмува полунаместена како на сликите, но може да се опреми по желба на клиентот. На располагање има повеќе паркинг места.
 

Продажен Агент - Дарко Милески


 

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
погодно за миленичиња
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија