За објектот

Се изнајмува комплетно опремена куќа во Пржино.

Куќата располага со вкупна површина од 322м2, како и дворно место од 175м2.

Куќата е поделена на четири нивоа:

  • Подрумска просторија;
  • Приземје, со една спална соба, дневна просторија и тоалет;
  • Прв кат, кој располага со три спални соби, тоалет;
  • Поткровје, со пространа тераса со прекрасен поглед кон градот.

Греењето и ладењето е регулирано преку приватно парно на пелети.

На располагање се две паркинг места.

Куќата е на располагање и за продажба.

За повеќе информации контактирајте не на:

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија