За објектот

Се изнајмува куќа 130м2 во Бардовци со простран двор 250м2 и базен.

Куќата е поделена на два ката со поткровје.

Првиот кат располага со дневна соба, кујна, трпезарија и едно купатило.

Вториот кат располага со две спални соби, големо купатило и голема тераса.

Поткровјето располага со простор за остава.

Куќата има приватно греење и ладење.

Во дворот се обезбедени две паркинг места.

 

За повеќе информации контактирајте не

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија