За објектот

Се изнајмува куќа во Бардовци на мирна локација со вкупна површина од 190м2 и дворно место од 1500м2.

Куќата е комплетно опремена и располага со просторна светла дневна соба, кујна со трпезарија, три спални соби, две бањи, гостински тоалет и простран двор со базен. 

Греењето е регулирано со приватно парно на струја, а ладењето со инвертер клима уреди. На располагање има и камин во дневната соба.

Паркинг простор на располагање за три возила. 

Куќата е обезбедена во приватен комплекс со висока ограда и видео надзор.
 

Продажен Агент - Дарко Милески

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
погодно за миленичиња
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија