За објектот

Се продава куќа од 400м2 на одлична локација во Пржино.

Куќата е со одлично распределени 3 спрата, располага со 3 спални соби со тоалети, 2 простории за гардеробери, отворена дневна соба, опремен простран салон кој служи како домашно кино, уреден двор со излез кон Водно, комплетно опремена кујна, како и гаража.

Последниот спрат од куќата располага со голема тераса со прекрасен поглед кон Скопје.

 

Продажен Агент - Давид Аритонов

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
приватно греење
просторија за гардероба
џакузи
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation