За објектот

Се изнајмува пространа куќа на одлична локација на Водно, со вкупна површина од 1200м2.

Куќата располага со два ката, пространа кровна тераса и подрумски простории.

На располагање е паркинг простор на -1 ниво.

Куќата се изнајмува за месечна закупнина од 10.000Еур.

 

Продажен Агент - Вера Георгиева

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија