ID7089H
За продавање

Куќа на Водно на мирна локација

ID7089H
Тип
Куќа
Површина
850 m²
Соби
8
Локација
Водно
Цена
750.000 €
За објектот

Се продава пространа куќа на Водно, на тивка и мирна локација, со двор со површина од 550м2.

Вкупната површина на куќата е 290м2, а во основа куќата е 150м2, истата се состои од приземје и кат. Двата спрата располагаат со по една дневна соба со трпезарија и кујна и три спални соби, од приземјето на куќата се има директен пристап во дворот, а од горниот кат се има пристап на две големи тераси.

Греењето и ладењето во куќата е решено преку клима уреди и приватно парно на нафта со котел од три тона.

Цената за продавање изнесува 750.000еур + агенциска провизија.

Продажен Агент - Венијамин Карајанов

Контакт телефон: 0038978259681

Е-маил: veni@propertyone.mk 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на планина
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија