За објектот

Ексклузивна нова вила лоцирана на Халкидики во Грција на располагање за изнајмување и продажба.

Вилата е лоцирана на одлична локација со прекрасен поглед на море, во прв ред.

Вилата располага со 250м2 и простран двор од 2700м2. 

Куќата е градена во грчки стил со мермерна фасада и мермерен под и располага со 3 ката.

На првиот кат располага со 3 спални соби, со приватни купатила, и тераси со панорамски поглед на море, за 6 луѓе.

На приземјето располага со два влеза

Дворот располага со базен и летна тераса со лежалки, со прекрасен поглед на море.

На приземјето оваа ексклузивна вила има пространа модерна дневна соба со излез на дворот, комплетно опремена кујна, трпезарија, како и тоалет.

На -1 ниво куќата располага со два влеза и една спална соба со 2 посебни кревета, 1 тоалет и остава. 

Во куќата може да престојуваат 8 луѓе.

Вилата е комплетно опремена со ладење и греење.

Располага со приватен паркинг простор.

 

Контактирајте не за цените за изнајмување на краток или подолг рок, како и за продажба на +389 78 30 60 83 или на sales@propertyone.mk

 

 

 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
паркинг / гаража
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија