За објектот

Се изнајмува куќа на ексклузивна локација на Водно, во близина на амбасади и резиденцијални објекти.

Куќата располага со вкупна внатрешна површина од 200м2 и дворно место од 400м2.

На располагање има голема дневна соба, кујна со трпезарија, три спални соби, двa тоалети, остава и двор со летна тераса и простор за скара.

Греењето и ладењето во куќата е регулирано преку централно греење и клима уреди.

На располагање има 4 паркинг места.

 

Продажен Агент - Дарко Милески

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
градско греење
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Франклин Рузвелт бр. 11
Скопје, 1000, Македонија