ID4557H
За продавање

Прекрасна куќа на мирна локација во приватен комплекс

ID4557H
Тип
Куќа
Површина
541 m²
Соби
5
Локација
Чучер - Сандево
Цена
680.000 €
За објектот
Се продава ексклузивна куќа во приватниот комплекс Верина со површина од 541м2, комплетно наместена, издадена со договор на 4 години и кирија од 3,000€ месечно. Куќата е дел од елитната населба Верина, има сопствено обезбедување, одржување, отворен базен, пикник простор, спортски терени, детско игралиште и теретана.  Луксузно живеење со 15,000 м2 уредено зеленило, езеро со површина од 5,000 м2, базен со пикник простор, рекреативни терени, детско игралиште, фитнес центар опремен со сауна и турска бања.  Исклучително внимание е посветено во делот на безбедноста. Комплексот располага со 24 часовно физичко и видео обезбедување.
Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домар / хаусмајстор
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
комплетно опремен
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
погодно за миленичиња
приватно греење
просторија за гардероба
чувар
џакузи
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation