ID4782H
За продавање

Нова куќа во Жданец за продажба

ID4782H
Тип
Куќа
Површина
330 m²
Соби
6
Локација
Карпош
Цена
300.000 €
За објектот

Куќа во Жданец за продажба со површина од 330 м2, тераса од 130 м2 со поглед на цело Скопје и двор 690 м2. Куќата е на три нивоа, со три спални од кои секоја има посебен гардеробер, балкон и тоалет, дополнително уште еден гостински тоалет има и во дневната соба. Куќата располага со дополнителна соба-перална, кујна со трпезарија и дополнителен салон од кој се излегува директно во дворот, кој може да биде искористен како спална соба.  Куќата е единечна со парно на дрва, соларна енергија и струја. 

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
машина за перење / сушење
опремен
паркинг / гаража
поглед на парк
поглед на планина
погодно за миленичиња
празен
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија