ID7414O
За продавање

Се продава деловен простор на атрактивна локација

ID7414O
Тип
Деловен простор
Површина
575 m²
Локација
Центар
Цена:
/
За објектот

Се продава деловен простор во Центар на бул. Партизански Одреди со вкупна површина од 575м2.


Деловниот простор е на два ката и тоа:

  • Приземје 286м2
  • Мезанин  289м2

Деловниот простор располага и со дворно место 103м2 на исто ниво со приземјето, кое може да се искористи како паркинг за повеќе возила.

Исто така  деловниот простор располага и со 210м2 гаражни места на ниво -1.

Деловниот простор се продава со закупец и е одлична инвестиција на подолг рок.

За повеќе информации контактирајте не или закажете состанок со:

Продажен Агент - Дарко Милески


 

Инфо
24ч контролиран влез
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија