ID5659O
За изнајмување

Премиум деловен простор за IT Компанија

ID5659O
Тип
Деловен простор
Површина
800 m²
Соби
20
Локација
Центар
Цена
5.000 €
За објектот

Се издава премиум деловен простор во Центар со големина од 800м2.

Просторот е идеален за IT Компанија. Просторот нуди 20 простории, рецепција, лифт, базен и спа, фитнес простор и приватен паркинг.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
двор / градина
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
камин
климатизирано
лифт
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
погодно за миленичиња
празен
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation