ID4976O
За изнајмување

Нов деловен простор во комплекс Ми‑Да

ID4976O
Тип
Деловен простор
Површина
276 m²
Локација
Карпош
Цена
12 €
За објектот

Деловен простор 276м2 во комплекс Ми-Да, лоциран во нова зграда на 1 кат.

Деловниот простор може да се преуреди според желбите на клиентите.

Паркинг простор на располагање.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
лифт
опремена кујна
паркинг / гаража
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation