ID7374O
За продавање

Ексклузивен стан во Парк за повеќе намени

ID7374O
Тип
Деловен простор
Површина
136 m²
Соби
5
Локација
Центар
Цена
1.850 €
За објектот

Ексклузивен стан за продавање на високо приземје, во непосредна близина на Министерство за земјоделство и градски парк.

Станот моментално се користи како деловен простор, располага со една поголема просторија со приемен дел, три засебни канцеларии, соба за состаноци, кујна и тоалет.

Вкупната површина на станот изнесува 136м2 од кои 98м2 внатрешна површина и 38м2 двор впишан во имотниот лист. Дополнително постои можност да се купат две паркинг места пред самата зграда.

Просторот се продава по цена од 1850еур по м2, а исто така постои можност да се изнајми опремен за канцелариска работа по цена од 3000еур месечно.

Продажен Агент - Венијамин Карајанов

Инфо
24ч контролиран влез
градско греење
двор / градина
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија