ID7405O
За изнајмување

Деловен простор за изнајмување на атрактивна локација

ID7405O
Тип
Деловен простор
Површина
210 m²
Локација
Центар
Цена
3.500 €
За објектот

Се изнајмува деловен простор во Центар на атрактивна локација со вкупна површина од 210м2.

Деловниот простор одговара за изложбен салон, угостителски објект или за претставништво. Просторот е поделен на 50м2 подрум, 100м2 приземје и галерија од 60м2.

Греењето и ладењето во просторот е решено преку приватен систем за греење и ладење.

Просторот се изнајмува по цена од 3500еур + персонален данок и е слободен за изнајмување од 01.11.2021год.

Продажен Агент - Венијамин Карајанов

 

Инфо
балкон / тераса
интернет / ви-фи
климатизирано
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија