ID4971O
За изнајмување

Деловен простор во Park Residence

ID4971O
Тип
Деловен простор
Површина
690 m²
Соби
10
Локација
Центар
Цена
12 €
За објектот

Се изнајмува деловен простор со големина од 690м2 со излог. Деловниот простор моментално е преграден со стаклени прегради и е делумно опремен. Може да се преуреди според желбите на клиентите. Деловниот простор поседува централен систем за греење и ладење и повеќе паркинг места.

Комплексот Парк Резиденс кадешто е лоциран деловниот простор располага со повеќе ресторани, фитнес и спа центар, бизнис центар, конференциски сали, обезбедување, кафетерии, игротека, хотел со 5 звезди.

Инфо
24ч контролиран влез
двор / градина
домар / хаусмајстор
домофон
интернет / ви-фи
климатизирано
лифт
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
празен
приватно греење
чувар
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија