ID5662O
За изнајмување

Деловен Простор 170м2 на атрактивна локација

ID5662O
Тип
Деловен простор
Површина
170 m²
Соби
1
Локација
Карпош
Цена
2.000 €
За објектот

Се издава деловен простор на атрактивна локација со големина од 170м2 .

Просторот е комплетно опремен со кујна, тоалети, видео надзор. Погоден за изложбен салон, канцеларии, игротека, ресторан или кафе бар.

Летна тераса пред просторот на располагање.

Инфо
24ч контролиран влез
двор / градина
интернет / ви-фи
климатизирано
опремена кујна
паркинг / гаража
празен
приватно греење
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија
Мапа
Geolocation