ID4776A
За изнајмување

Луксузен стан со прекрасен поглед

ID4776A
Тип
Стан
Површина
125 m²
Соби
3
Локација
Центар
Цена
1.300 €
За објектот

Ексклузивен стан со големина од 125м2 на одлична локација во Парк Резиденс комплекс, кој располага со ресторани, барови, игротеки, хотел со 5*, спа и фитнес центар.

Станот е модерно наместен и располага со најнова техника и опрема, располага со 2 спални соби, 2 тоалети, пространа дневна соба со терпезарија, комплетно опремена кујна, како и 2 балкони со поглед на Вардар.

Повеќе паркинг места на располагање.

Инфо
24ч контролиран влез
балкон / тераса
домар / хаусмајстор
домофон
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
комплетно опремен
лифт
машина за перење / сушење
опремен
опремена кујна
паркинг / гаража
поглед на парк
погодно за миленичиња
приватно греење
просторија за гардероба
Контакт
+389 78 30 60 83
Аминта Трети бр. 81
Скопје, 1000, Македонија